Víkendy nabité slevami s ADIV Lease

04.05.2023

VÍKENDY NABITÉ SLEVAMI s ADIV Lease!

Vážení zákazníci a příznivci naší autopůjčovny,

jarní sezóna je v plném proudu a pomalu se již blížíme k teplým letním dnům. S tímto obdobím jsou spojeny víkendy plné výletů, cestování do zahraničí, festivalů a dalších akcí.

S námi a našimi vozy se připravte na VÍKENDY NABITÉ SLEVAMI!

Každý víkend si budete moct pronajmout VYBRANÉ VOZY Z NAŠÍ AUTOPŮJČOVNY S 30% SLEVOU. Těšit se můžete pokaždé na jiná vozidla, a to například na Škoda Superb, Škoda Octavia, Škoda Kodiaq, ale také na 8místné vozy Ford Tourneo Custom a obytné vozy.

Víkendovým pronájmem vozu se rozumí PRONÁJEM ZAPOČATÝ V PÁTEK A KONČÍCÍ V PONDĚLÍ VE STEJNÝ ČAS, např. vyzvednete si vozidlo v pátek 12.5.2023 v 7:00 hodin a vrátíte jej v pondělí 15.5.2023 v 7:00 hodin.

POZOR! Jelikož začínáme už 5. května a tento víkend je prodloužený, platí u něj výjimka a sleva 30 % je platná i na pronájmy končící v úterý 9. května 2023.

A jak se dozvíte o vozech, na které se bude víkendová sleva vztahovat?

Jednoduše je uvidíte na našem webu v rezervačním systému již se sníženou cenou -30 %. Tyto vozy budou označeny červeným štítkem „SLEVOVÝ VÍKEND -30 %“.

Také vás budeme informovat každý čtvrtek na našem Facebooku. Našim pravidelným zákazníkům nebo těm, kteří chtějí znát zlevněná vozidla jako první, přistane každý čtvrtek ráno na jejich emailovou adresu náš Slevový ADIV Lease. V něm najdete, na jaká konkrétní vozidla se víkendová sleva 30 % vztahuje včetně jejich popisu a fotografií.

Pokud chcete dostávat náš pravidelný Slevový ADIV Lease, přihlaste se k odběru našeho Newsletteru.

Slevu lze využít na vybraná vozidla na všech našich pobočkách v Opavě, Ostravě a Praze. Slevy nelze sčítat. Slevová akce probíhá až do odvolání, o jejím ukončení vás budeme včas informovat.

Rezervaci můžete provést na našem webu pomocí rezervačního formuláře nebo na tel. čísle 800 45 45 45. Případně nám zaslat email na leasing@adiv.cz.

V případě využití 30% slevy neprovádějte platbu kartou on-line.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak se na nás neváhejte obrátit, kolegové na infolince vám velice rádi poradí.

Těšíme se na vás.

Vaše autopůjčovna

ADIV Lease s.r.o.