Sestavte si svou FLEETovou flotilu

26.05.2023

Jste velká, střední či malá firma?

V každém případě potřebujete mít k dispozici kvalitní, moderní a spolehlivá auta. Ale investovat stále a stále do nových vozidel se vám nevyplatí. Rozšiřte svá parkoviště o vozy, na které si ukážete a udržujte tak firemní vozový park stále aktuální.

Potřebujete vůz pouze na krátkou služební cestu? Pro vás máme možnost KRÁTKODOBÉ ZÁPŮJČKY.

Je libo auto na měsíc či více? Pak vám více padnou DLOUHODOBÉ PRONÁJMY.

Chcete mít vůz jen pro vás třeba na dva roky a víte přibližně kolik kilometrů ujedete za rok? Pak zkuste náš výhodný OPERATIVNÍ LEASING. Díky pravidelným měsíčním splátkám získáte přehled o celkových nákladech na provoz vozu. Vy budete jezdit a my se vám postaráme o servis, pneuservis, uskladnění pneumatik apod. Navíc vám uděláme cenovou nabídku přesně dle vašich požadavků. Už při sjednání leasingu budete vědět odkupní cenu vozu, a to je velká výhoda.

Potřebujete pro vaši firmu více vozidel? V tom případě od nás dostanete individuální nabídku a individuální ceny.

Váháte, jaký vůz nebo vozy jsou pro vás ty pravé? U nás najdete jak osobní vozidla Škoda, tak i vícemístná vozidla Ford. A co je nejlepší? Tato vozidla jsou v perfektní výbavě a ihned k dispozici. Dokonce vám je i přivezeme kamkoliv si zvolíte. Přiletíte na letiště do Ostravy nebo do Prahy? Nemusíte řešit MHD nebo jet taxíkem, ale budete mít k dispozici naše auto, které vám přistavíme ve vámi zvolený termín a čas. Dokonce i na parkoviště před vaši firmu.

Čeká vás dlouhá cesta a chcete se v řízení vozu prostřídat? U nás můžete bez omezení a neplatíte žádný peníz navíc. Vůz může řídit kdokoliv.

Našimi vozy můžete jezdit neomezeně po ČR i do zemí EU, včetně Švýcarska. Po Česku máte navíc v ceně pronájmu i českou dálniční známku. Všechna vozidla jsou 100 % pojištěná a vždy připravená na cestu s vámi. Po každém pronájmu jim naše kolegyně dopřejí lázeňskou péči, při které projdou komplexním mytím, čištěním a dezinfekcí. Budeme mít pocit, že sedíte v úplně novém voze. Už cítíte tu vůni?

Tip pro vaši FLEETOVOU FLOTILU:

Škoda SUPERB pro služební cesty pana jednatele nebo pro významné firemní klienty, komfortní a prostorná Škoda KODIAQ pro dlouhé cesty i náročným terénem, Škoda FABIA COMBI pro cesty městem a pro nenáročné firemní klienty a Ford Tourneo Custom na teambuildingy a cesty až pro 8 zaměstnanců.

Pokud nás budete mít chuť navštívit a podívat se zblízka na nějaká konkrétní vozidla z vozového parku, tak nás najdete v Opavě, Ostravě, ale také v blízkosti centra Prahy. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky na 800 45 45 45 nebo e-mailem na leasing@adiv.cz

Těšíme se na vás!