Otázky a odpovědi

Jaké vozy nabízíte?

Ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu vozu v autopůjčovně nabízíme veškeré modely Škoda. Všechny naše vozy jsou mladší 12-ti měsíců a jsou na vysokých výbavových stupních (zpravidla Style nebo Laurin a Klement).

Jaké služby nabízíte?

V ceně pronájmu automobilu je vždy zahrnuto pojištění vozidla, připojištění asistenčních služeb, veškerý servis, pneuservis, závěrečné mytí, čištění a dezinfekce vozidla, dálniční známka pro ČR. V rámci nadstandartních služeb nabízíme přistavení vozidel na libovolné smluvené místo, vozy s řidičem, tankovací karty a mnoho dalšího.

Je vozidlo pojištěné?

Všechny naše vozy jsou pojištěny pro provoz autopůjčovny, což zaručuje bezproblémovou likvidaci případných škodných událostí. V případě klientem zaviněného poškození našeho vozidla je standardně účtována spoluúčast ve výši 5% z hodnoty opravy, minimálně však 5 000 Kč.

Kde je možné vozidlo užívat?

Pohyb našich vozidel z autopůjčovny v rámci celé EU a Švýcarska není nijak omezen. S vozidlem je možno vycestovat i mimo EU + Švýcarsko, avšak toto je nutno s námi předem projednat.

Kolik osob může řídit zapůjčené auto?

Počet řidičů není z naší strany omezen. Za dodržování našich smluvních a podmínek zoodpovídá vždy řidič uvedený ve smlouvě o pronájmu vozidla.

Kauce pro autopůjčovnu?

Před předáním vozidla standardně vybíráme vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. U stálých klientů s bez problémovým průběhem předchozích pronájmů aut kauci v autopůjčovně nevyžadajume.

Přistavení vozidla?

Po dohodě jsme schopni přistavit klientovi vozidlo na libovolné klientem určené místo. Pick-up servis provádíme 24 hodin denně 7 dnů v týdnu a to včetně polských, slovenských, německých a rakouských letišť. V případě převzetí vozidla mimo naše pobočky má klient možnost uhradit cenu pronájmu automobilu a kauci v hotovosti nebo platební kartou prostřednictvím mobilních platebních terminálů, kterými disponujeme. V případě přistavení vozidla mimo naše pobočky je však nutno vždy dopředu složit zálohu ve výši 20% z ceny pronájmu. 

  • Registrovat se
Dostupnost vozidel autopůjčovny Adiv
ZAVOLEJTE NÁM!800 45 45 45
NEBO PIŠTEZDE
PŘIHLÁŠENÍ KLIENTA
REGISTRACE