Přednosti autopůjčovny Adiv

Přednosti autopůjčovny Adiv

Nejspolehlivější autopůjčovna

Nejmladší vozový park v ČR

Našim klientům vždy garantujeme k zapůjčení vůz mladší 24 měsíců. Drtivá většina naší flotily je však mladší jednoho roku. Na kvalitu našeho vozového parku klademe maximální důraz.

Ozónová desinfekce

100% čistota

Pro Váš maximální komfort každý náš vůz po každé zápůjčce důkladně umyjeme naší portálovou myčkou, následně vyčistíme interiér v naší ruční myčce a v neposlední řadě naše vozy pravidelně dezinfikujeme ozónovou metodou, proto si troufáme garantovat maximální čistotu a zdravotní nezávadnost naší flotily.

Půjčujeme jen auta do stáří 2 let

100% spolehlivost

Naše vozy pořizujeme výhradně u autorizovaných dealerů v ČR, kde je rovněž servisujeme. Většinu naší flotily tvoří vozy značky Škoda, které pořizujeme a servisujeme u naší mateřské společnosti ADIV spol. s r.o.

Za roky našeho působení na trhu neevidujeme případ, kdy klient s naším vozem nedorazil do cíle své cesty vinnou technické závady na vozidle.

Všechna auta jsou pojištěna

100% pojištění

Všechny naše vozy jsou pojištěny v režimu „autopůjčovna“. Tento druh pojištění je spolu s taxislužbou nejdražším na trhu, ale našim klientům garantuje 100% pojistné krytí podpořené bezproblémovou a administrativně nenáročnou likvidaci případných pojistných událostí ze strany pojišťoven.

Navíc v základní ceně každého pronájmu je zahrnuto nadstandardní HAV pojištění se spoluúčastí pouhých 5%/5 000 Kč, což nás odlišuje od většiny konkurenčních subjektů.

I přesto, že díky spolehlivosti našeho vozového parku neměli naši klienti doposud potřebu tohoto využít, jsou naše vozy rovněž opatřeny připojištěním asistenčních služeb platném na území celé Evropy. V rámci připojištění asistenčních služeb, které je již zahrnuto v základní ceně každého pronájmu, má klient možnost využít kdekoliv v Evropě služeb silniční asistence, která řeší drobné opravy přímo na cestě, případně zajistí odtah vozidla do nejbližšího autorizovaného servisu a zároveň se postará o klienta – jeho náhradní mobilitu, případně ubytování během opravy atd.

Své auto můžete mít už za 2 hodiny

100% DOSTUPNOST

Jsme tu pro Vás, proto se Vám snažíme být maximálně na blízku. Náš rezervační systém Vám umožňuje rezervaci Vámi zvoleného vozu 365 dnů 24 hodin denně. V rezervačním systému Vám zobrazujeme pouze vozy dostupné pro Vámi zvolené období, proto vždy garantujeme 100% dostupnost zvoleného vozu. Během provozní doby našich poboček Vám vůz přichystáme během dvou hodin od objednání.

Pro Váš maximální komfort rovněž garantujeme od pondělí do pátku v časech 8 – 18 h. dostupnost naší bezplatné klientské linky 800 45 45 45, na které rádi zodpovíme Vaše dotazy a vyřešíme nadstandardní požadavky.

Rovněž náš pick-up service je v provozu nonstop a v rámci něj jsme schopni převézt Vámi zvolený vůz mezi našimi pobočkami a rent pointy nebo přistavit vůz na Vámi zvolené místo po celé Evropě. Pracovníci našeho pick-up service ročně urazí až půl milionu kilometrů proto, aby naše vozy doručili tam, kam potřebujete. Díky moderním technologiím jako jsou GPS navigace s příjmem aktuálního dopravního zpravodajství, aplikace monitorující pohyb letadel, vlaků a autobusů a časy jejich přesného příletu/příjezdu, jsme vždy a všude včas, na čemž si zakládáme.

  • Registrovat se
Dostupnost vozidel autopůjčovny Adiv
ZAVOLEJTE NÁM!800 45 45 45
NEBO PIŠTEZDE
PŘIHLÁŠENÍ KLIENTA
REGISTRACE