Komfortní jízda po Praze

27.02.2023

Využijte naši autopůjčovnu jako skvělou alternativu k městské hromadné dopravě v Praze.

Hledáte způsob, jak se pohodlně, stylově a rychle dostat na určité místo a nechcete být omezeni jízdním řádem a přeplněnými autobusy či tramvajemi? Pak je pro Vás autopůjčovna tou správnou volbou.

Naše vozidla můžete mít k dispozici ihned a můžete je využít kdykoliv a kamkoliv potřebujete, třeba i na zahraniční cestu. Vozidlo může řídit kdokoliv, takže nejste omezeni jen na jednoho řidiče. Tyto služby jsou mimo jiné v ceně pronájmu, nic za ně nepřiplácíte. Firemním zákazníkům navíc nabízíme 40 % slevu na první zápůjčku.

 

Sami si zvolíte délku zápůjčky. Pokud potřebujete auto jen na jeden den, nebo více dní, vždy vyhovíme Vašim požadavkům. Použití autopůjčovny může být i ekonomicky výhodnější než MHD. Cena pronájmu auta může být nižší než cena jízdenky na MHD pro celou rodinu nebo tým kolegů.

S našimi vozy stihnete i tu nejdůležitější pracovní schůzku. Nebudete vystaveni riziku zpoždění, které je u MHD běžné.

Pronajmout si u nás auto je velmi jednoduché. Nabízíme přistavení vozidla kamkoliv, třeba na nádraží či letiště. Vše, co musíte udělat, je si vybrat vhodné místo a termín půjčení, vyzvednout si auto na smluveném místě nebo na naší pobočce v Praze 3 a užít si svou jízdu.

Zkrátka, pokud chcete mít více svobody a flexibility při cestách Prahou, využijte místo MHD služby autopůjčovny.

Své auto si můžete zarezervovat i online na našem webu, stačí při rezervaci vybrat pobočku Praha.

Váš tým

ADIV Lease s.r.o.

Malešická 2679/49

130 00 Praha 3