5 tipů na velikonoční odpočinek

04.04.2023

 

 

 

 

 

 

5 TIPŮ NA VELIKONOČNÍ ODPOČINEK

Velikonoce jsou svátky spojené s tradicí a zábavou. Pokud si během tohoto jarního svátku chcete odpočinout a načerpat jarní energii, tak pro vás máme pár tipů. Ať už máte rádi přírodu, procházky, hory, slunce nebo město a památky, tak tyto skvělé tipy na jarní relax, vám jistě přijdou vhod.

1. Naplánujte si vysněnou trasu Vyhledejte zajímavá místa, která chcete navštívit a vytvořte si plán cesty, abyste se vyhnuly zbytečným zácpám a nepříjemnostem a užili si tak výlet bez stresu. Vyhledejte možnosti parkování a ubytování předem.

2. Piknik v přírodě Vybavte se košíkem a pořádnou zásobou jídla a dobrot a vyrazte někam k jezeru nebo kamkoliv vás nohy zanesou nebo auto doveze. Vyberte si nějakou krásnou scenérii a užijte si chvíle klidu a pohody se svou drahou polovičkou. Přímý tip na krásné piknikové místo – Zámecký komplex Hradec nad Moravicí.

3. Roadtrip Sbalte pár potřebných a nejnutnějších věcí a jeďte na roadtrip. Nemusíte mít předem daná místa, která chcete navštívit. Zastavte tam, kde se vám to zrovna bude líbit a uvidíte, jak budete nadšení. V Česku i v zahraničí je takových míst tisíce, stačí jen zvolit správné auto a směr jízdy. Náš přímý tip na roadtrip – trasa Rakousko – Slovinsko – Chorvatsko. Třeba s výletem do Bosny nebo k chorvatskému moři.

4. Relaxace v autě Pokud se vydáte někam autem, tak využijte cestu v autě k relaxaci. Pusťte si svou oblíbenou nebo nějakou relaxační hudbu a užívejte si okolní přírodu. Také audiokniha je příjemnou relaxací v autě. Nasajte každé krásné místo, kolem kterého pojedete a pročistěte si hlavu od každodenních starostí. Přímý tip na audioknihu – Myšlenky za volantem od Marka Ebena.

5. Vyrazte za kulturou Na jaře se otevírají dveře na hradech, zámcích a různých kulturních památkách. Využijte krásného počasí a svitu jarního sluníčka, vezměte rodinu a jeďte navštívit krásu těchto památek. Přímý tip – Hrad Helfštýn nad údolím Moravské brány, který svojí rozlohou patří k nejrozsáhlejším hradním komplexům v Evropě.

 

 

 

 

 

Líbí se vám nějaký náš tip a chcete jej vyzkoušet? Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše zážitky a fotografie. Případně nám můžete doporučit vaše tipy na zajímavá místa nebo na jarní odpočinek. Chcete jet autem, ale zrovna nemáte žádné k dispozici? Obraťte se na nás a nějaké vám vybereme.

Navíc teď máme 25 % slevu na všechny pronájmy. Volejte 800 45 45 45 nebo pište na email leasing@adiv.cz.

 

Přejeme vám veselé Velikonoce a pořádnou dávku odpočinku!

Váš tým ADIV Lease s.r.o.