Novinky

Pozvánka - ADIV a Street Game Festival v Opavě

13/6/2019

Street Game Festival v Opavě - Sobota 15. 06. 2019 - Areál u hřiště - Opava Kylešovice

Pokračování Street Game Festivalu je tady! Společnost ADIV v tomto roce uzavřela dohodu o spolupráci s organizátory Street Game Festivalu v Opavě. Stali jsme se jedním ze tří hlavních partnerů festivalu a těší nás, že se budeme podílet na realizaci a rozvoji této vyjímečné opavské akce.

Co je Street Game Festival? To je 480 minut nabitých sportem, hudbou a zábavou na jednom místě!

Hlavní sporty:   Street Volleyball (2 na 2) / Streetball (3 na 3) / Street Football (5 na 5) / Street Floorball (4 na 4)

Doprovodný program: Sportovní zóna, zóna Zdraví, zóna Hudby, zóna Jídla a pití, Dětská zóna. Každá zóna má svůj vlastní atraktivní program.

Podrobné informace o programu a festivalu získáte na oficiální webové stránce www.streetgamefestival.cz.

Kromě toho všeho tam budeme i my - ADIV a Adiv Lease, a máme pro Vás bohatý program, dárky, ceny a překvapení!

Velkou část programu věnujeme modelu SCALA. Představíme Vám několik verzí a samozřejmě si SCALU budete moci vyzkoušet při krátké projížďce po okolí. Ke zkušební jízdě budou připraveny i další modely, co třeba ŠKODA KODIAQ RS? Nechte se překvapit :-) Seznámíme Vás s komplexností služeb, které společnost ADIV poskytuje, naši lidé Vám rádi poradí a zodpoví veškeré Vaše dotazy. Ukážeme Vám, že ŠKODA nevyrábí jen auta, ale nabízí celou řadu praktických a užitečných produktů (jízdní kola několika provedení, nosiče jízdních kol, střešní boxy, výrobky pro majitele psů, turistické vybavení, kvalitní oblečení, dárkové a upomínkové předměty, a další a další). Máme pro Vás připraveny dárky, losování o ceny a nezapomněli jsme ani na ty nejmenší.

Flotilu autopůjčovny budou zastupovat - Octavia RS 245, Octavia SCOUT a Kodiaq SportLine. Přijďte si tyto vozy prohlédnout, zarezervovat například na dovolenou nebo možná i získat jedno z nich zdarma na 3 dny!

Těšíme se na Vás!
Tým ADIV a Adiv Lease
   • Registrovat se
Dostupnost vozidel autopůjčovny Adiv
ZAVOLEJTE NÁM!800 45 45 45
NEBO PIŠTEZDE
PŘIHLÁŠENÍ KLIENTA
REGISTRACE