Přednosti autopůjčovny Adiv

Přednosti autopůjčovny Adiv

Nejspolehlivější autopůjčovna

Nejspolehlivější autopůjčovna

Máme 9 let zkušeností s krátkodobým či dlouhodobým pronájmem aut, pravidelně proškolovaný tým, všechna auta v autopůjčovně jsou mladší 2 let a všechna do jednoho pravidelně servisována v sousedním autorizovaném servisu. To vše nám dává právo uvádět se jako nejspolehlivější autopůjčovna, protože tou opravdu jsme.

Ozónová desinfekce

Ozónová desinfekce

Všechna auta pravidelně čistíme ozónovou desinfekcí v klimatizacích všech aut v autopůjčovně, určitě každý či každá z Vás ocení, že v automobilu bude dýchat čistý vzduch a že na rozdíl od mnohé konkurence dbáme také na zdravotní a protialergenní aspekty pronájmů aut.

Půjčujeme jen auta do stáří 2 let

Půjčujeme jen auta do stáří 2 let

A to nás odlišuje od jiných autopůjčoven, známe tak bezpečně nejen původ vozu, ale dokonale také jeho stav, právě díky autorizovaný servisu všech nových aut v autopůjčovně si našim prohlášením můžete být na 100% jisti.

Všechna auta jsou pojištěna

Všechna auta jsou pojištěna

Bezpečnost a jistota především, všechny naše automobily jsou pojištěny na provoz Autopůjčovny, toto pojištění vozu sice není nikterak levná záležitost, ale umožňuje Vám to se cítit bezpečněji. Než si auto z půjčovny odvezete, probereme společně pojištění vozu i Vaše připojištění.

Své auto můžete mít už za 2 hodiny

Své auto můžete mít už za 2 hodiny

Vyplňte rezervační formulář a pokud není zrovna večer nebo noc (půjčujeme v pracovní dny do 18h a 2h trvá doba nutná k přípravě vozu pro Vás) a auto může být připraveno opravdu už za 120minut. Vyzkoušejte si naši rychlost.

  • Registrovat se
Dostupnost vozidel autopůjčovny Adiv
ZAVOLEJTE NÁM!800 45 45 45
NEBO PIŠTEZDE
PŘIHLÁŠENÍ KLIENTA
REGISTRACE